${item.title}
${i18n('search')}

Saame tuttavaks: Päästeliidu värske liige on Mustvee Vabatahtlik Järvepääste

01.august 2022 Päästeliidu liikmete read täienesid tegusate Mustvee Vabatahtliku Järvepääste vabatahtlike võrra.

Mustvee vabatahtlikud päästjad on varemgi Päästeliidu projektides osalenud ja liikmeks astumine loob veelgi paremad võimalused koostööks ja ühisteks tegevusteks.

Ühingu eestvedaja Kaupo Kaasiku sõnul on neil paarkümmend liiget ning suurema tehnika moodustavad päästepaat, abipaat, mootorsaan ja maastur.

Nagu tegusate vabatahtlike ühingutega puhul ikka, on Mustvee omadelgi palju ennetustegevusi noortega. Sel aastal on nende ohutusüritustelt läbi käinud juba üle saja noore.

Peipsi järve eripärast tingituna on ühingul plaanis suurendada jää peal abi andmise võimekust. Kui Läänemaal leiutati selle jaoks Virtsu hüljes, siis Peipsi ääres on vabatahtlikel päästjatel plaanis üles ehitada kohalik imemasin – karakat.

„Talvel on põhiliseks probleemiks lahvandused ja jääpragude taha jäämine, seal oleks karakatil eeliseid muu tehnika ees. Lisaks, Peipsi järv on suur – nii on ka suur vahe, kas sa sõidad talvel abi andma kinnises või lahtises masinas,“ selgitas Kaasik.

Karakati ehitamiseks on plaanis osaleda mõnes sobivas taotlusvoorus.

Mustvee Vabatahtlik Järvepääste kavatseb osaleda ka Päästeliidu edasistel üritustel ning kaasa lüüa erinevates projektides. Tere tulemast!

Veel uudiseid

Kõik postitused

info@paasteliit.ee
+372 527 4112
Sirge 2, 10618 Tallinn, Eesti


PÄÄSTELIIT

Registri number 80302703
IBAN EE547700771002741382

${i18n('newsletter')}
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.

Otsi

Liitu meie uudiskirjaga

Minu Andmed

Tulumaksu tagastuseks on vaja sisestada annetaja nimi ning isikukood.