${item.title}
${i18n('search')}

Pajusi Vabatahtlik Päästeselts liitus Päästeliiduga

13.veebruar 2024 Pajusi Vabatahtlik Päästeselts alustas tööd kuu tagasi, kuid on oma kogenud meeskonnaga valmis aktiivselt panustama elanikkonnakaitsesse ja ennetustöösse. 
Päästeliit tervitab oma 121. liiget, kes asub turvatunnet tagama Jõgevamaale. Pajusi on lahkelt kirja pannud ka oma lühitutvustuse: 

Tere! Meie oleme Pajusi Vabatahtlik Päästeselts. Kuigi oleme alles noored, tähistame juba 22. veebruaril oma esimest sünnipäeva - me saame täpselt 1 kuu vanuseks.

Meie 14 liikmest koosnev selts koondab endas pühendunud ja kogenud inimesi, kes on seotud või on olnud seotud riikliku päästesüsteemiga kuid on ka täiesti uusi liikmeid, kes tahaksid ka oma panuse meie turvalisusesse anda.

Enamik meie liikmetest osaleb aktiivselt ühisvalveteenistustes Põltsamaa päästekomandos, mis andis tõuke ka meie oma seltsi loomiseks. Mõte oli, et läbi enda harimise ÜVT-d tehes, oleme me oskuslikumad ning oskame töötada ka hetkel kasutuses oleva päästetehnikaga samal tasemel, nagu seda teevad kutselised päästjad.

Hetkel on meie plaan panustada peamiselt ennetustöösse ja elanikkonnakaitsesse kuid me ei välista, et tulevikus võime laieneda ka mingi konkreetse teenuse pakkumise suunas. Meie pikaajaline eesmärk on arendada ja populariseerida vabatahtlikku päästevaldkonda läbi erinevate koolituste ja õppepäevade, mida me ise pakkuda saame, kuna meie liikmeskonnas on nii mõnigi enda valdkonda süvitsi tundev vabatahtlik.

Omalt poolt ootame huviga tulevast koostööd Päästeliidu ja kõikide teiste liikmetega, sest koos tehes ja toimetades suudame me vabatahtlikku päästet ühiskonnas aina rohkem esile tõsta.

Tere tulemast, Pajusi ning jõudu turvatunde tagamisel!

Veel uudiseid

Kõik postitused

info@paasteliit.ee
+372 527 4112
Sirge 2, 10618 Tallinn, Eesti


PÄÄSTELIIT

Registri number 80302703
IBAN EE547700771002741382

${i18n('newsletter')}
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.

Otsi

Liitu meie uudiskirjaga

Minu Andmed

Tulumaksu tagastuseks on vaja sisestada annetaja nimi ning isikukood.