${item.title}
${i18n('search')}

Päästeliitlaste seas on uued medalistid

16.juuli 2023 Päästeliit autasustas Aasukalda maa- ja merepäästekomando 10. aastapäeva puhul 14 inimest vabatahtliku pääste arendamise eest. 
Aasukalda maa ja merepäästekomando tähistas laupäeval Mahu sadamas oma 10. aastapäeva. Kõigile oma sõpradele ja toetajatele pakkusid Aasukalda vabatahtlikud meeleolukat teatrielamust, maitsvaid suupisteid, meeletus koguses tänu- ja rõõmutunnet ning lõbusat aega sõprade keskis. 

Teatrielamuse tekitasid inimestele rändteater, kes on näidendit pakkunud sama kaua kui Aasukalda vabatahtlik päästekomando on eksisteerinud. Rändteatri jaoks on ka pärast 10-aastast etendamist jätkuvalt iga kord miskit uut ja toredat igas esinemises. Huumorit ja lusti pakkus näidend igaühele ning kaasahaaravaks tegi asja see, et ka publikut võeti "lavale" abiks. 


Kui teatrielamus ja suupisted olid nauditud, siis algas peo üks tähtsamaid osasid - autasustamine. Aasukalda maa- ja merepäästekomando tänas oma aktiivseid liikmeid ning kõige suuremaid partnereid ägeda koostöö eest. Tänukarikal on kirjas: "Täname, et hoiate survet meie voolikutes." Ühe neist karikatest on välja teeninud ka Päästeliit. Meie koostöö Aasukaldaga on olnud aastaid töine, sest nende aktivism ning initsatiiv on piiritu. 

Sel korral oli ka Päästeliidul võimalus jagada tublidele vabatahtlikele vabatahtliku pääste arendamise eest hõbe- ja kuldmedaleid. Meeletult suur rõõm oli näha kui palju inimesi on pühendanud enda elu vabatahtlikkusele ning sellega muutnud oma kogukonda, oma kodukohta turvalisemaks. 

Hõbemedali laureaadid on:
Arnold Abel
Indrek Puumeister
Janek Luik
Kätlin Tsukker
Marje-Liise Sillat
Merge Abel
Rain Laager
Ülle Lillepea.

Kuldmedali laureaadid on:
Arvi Abel
Marge Zaidullin
Marve Kamm
Mirko Abel
Vilve Kirs
Voldemar Zaidullin.


Medalid jagatud, siis jagas Aasukalda kõigile külalistele maitsvat suppi ning peole kohaselt ka torti. Pärast seda jätkusid õhtused pidustused, mis jäävad kõigile külalistele veel pikalt meelde.

Palju õnne, Aasukalda! Meil on suur au hoida survet teie voolikutes! 

Veel uudiseid

Kõik postitused

info@paasteliit.ee
+372 527 4112
Sirge 2, 10618 Tallinn, Eesti


PÄÄSTELIIT

Registri number 80302703
IBAN EE547700771002741382

${i18n('newsletter')}
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.

Otsi

Liitu meie uudiskirjaga

Minu Andmed

Tulumaksu tagastuseks on vaja sisestada annetaja nimi ning isikukood.