${item.title}
${i18n('search')}

Päästeliit pälvis tiitli Riskijuht 2022

27.oktoober 2022

Täna, 27. oktoobril anti Tallinnas viieteistkümnendat korda toimunud julgeoleku ja riskijuhtimise foorumil välja Riskijuht 2022 tiitel, mille pälvis Päästeliit.

„2022. aasta on esile toonud Päästeliidu kiiruse kriisidele reageerimisel ning järgmisteks ettevalmistumise. Suur rõõm on näha, et seda ka märgatakse. Tunnustus laieneb kõigile vabatahtlikele päästjatele, kes on ohverdanud oma töö-, pere- ja unetunde, et aidata teisi“ sõnas Päästeliidu juhatuse esimees Piia Kallas.

„Kui veebruaris puhkes rahvusvaheline kriis Venemaa agressiooni tõttu, oli Päästeliit esimene, kelle abisaadetised Ukraina päästjatele üle piiri veeresid. Sealsete päästjate abipalve sisaldas spetsiifilisi asju (tuletõrjuja riided, kiivrid, saapad, tehnika jms), mida üldjuhul tuleb pikemalt ette tellida. Meie vabatahtlikud päästjaid suutsid aga loetud tundidega oma komandodes kokku koguda annetused ja need Päästeliidule üle anda. See näitab, kuivõrd olulised ja efektiivsed on taolised ühendused just riskide realiseerumise hetkel,“ kommenteeris Päästeliidu Ukraina abistamise projekti juht Karol Sepik.

Julgeoleku ja riskijuhtimise foorumi ühe korraldaja Marsh Baltikumi juhi Vladimir Ossipovi sõnul väärib Päästeliit tunnustamist mitmel olulisel tasandil. „Nende organiseeritus Ukraina abistamisel on erakordne, tänu Päästeliidu motiveeritud vabatahtlikele jõudis sõjatandrile vajalikku varustust ja abipakke, ning mis veelgi olulisem – tunne, et neid ei ole üksi jäetud. Päästeliitu iseloomustab mitmekülgsus ja suur süda. Tahame foorumi korraldajatega tänada kõiki, rohkem kui 3000 vabatahtlikku, kes tõttavad appi nii maal, merel kui vajadusel ka õhus ning on Päästeliidu rohkem kui kümne tegevusaasta jooksul viinud ellu suurel hulgal olulisi algatusi. Täname, et olete valmis panustama oma aega, et teha head ning näitate niivõrd koordineeritud riskijuhtimist,“ ütles Ossipov ning kutsus kõiki üles toetama Päästeliidu tegevust, tehes nende kontole ühekordne- või püsiannetus.

Aasta riskijuhi tiitliga tunnustatakse isikut või organisatsiooni, kes on riskijuhtimise vallas näidanud üles silmapaistvaid tulemusi ning andnud märkimisväärse panuse ohutu elukeskkonna loomisesse. Tiitel anti tänavu välja neljandat korda. Varasematel aastatel on tiitli pälvinud Riigi Infosüsteemide Amet (2015), Päästeamet (2016), Politsei- ja Piirivalveamet (2017), Elering AS (2018) ja Naiskodukaitse mobiilirakendus “Ole valmis“ (2019).

Veel uudiseid

Kõik postitused

info@paasteliit.ee
+372 527 4112
Sirge 2, 10618 Tallinn, Eesti


PÄÄSTELIIT

Registri number 80302703
IBAN EE547700771002741382

${i18n('newsletter')}
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.

Otsi

Liitu meie uudiskirjaga

Minu Andmed

Tulumaksu tagastuseks on vaja sisestada annetaja nimi ning isikukood.