${item.title}
${i18n('search')}

Päästeliit osales võidupüha paraadil

25.juuni 2024 Päästeliit tegi nädalavahetusel ajalugu - esmakordselt osalesid vabatahtlikud päästjad võidupüha paraadil.
Möödunud nädalavahetus oli vabatahtlike päästjate jaoks üks olulisemaid - esindasime võidupüha paraadil kogu Eesti vabatahtlikke maa- ja merepäästjaid, kui ka otsingukoeri ja veepäästekoeri. 

Sel aastal toimus võidupüha paraad Narvas, mistõttu koosnes karbi koosseis Ida-regiooni vabatahtlikest maa- ja merepäästjatest. Et tuua paraadile elevust ning näidata meie võrgustikku laiemalt, osalesid Päästeliidu karbis ka otsingukoerad Reservpäästerühmast ning veepäästekoerad Lõuna-Eesti veepäästekoerte grupist "Märjad Käpad". Viimased pakkusid nii paraadil osalejatele kui ka pealtvaatajatele palju rõõmu! 

Paraadil esindasid maapäästet
: Võsu Vabatahtlik Tuletõrjeühing, Purtse Vabatahtlik Pääste, Iisaku Priitahtlik Pääste, Aasukalda Maa ja Merepäästekomando, Kadrina Vabatahtlik Pääste ja Kadrina Tuletõrje Seltsi naissalk.

Merepäästet esindasid: Purtse Vabatahtlik Merepääste ja Aasukalda Maa ja Merepäästekomando.


Lisaks kuulusid paraadil meie koosseisu ka otsingukoerad Vabatahtlikust Reservpäästerühmast ning veepäästekoerad Elva Vabatahtlikust Tuletõrjeühingust.

Liputoimkonna moodustasid Päästeliidu nõukogu liikmed: Indrek Nõlvak, Meelis Välimäe, Veiko Pormeister ja lipukandja Toomas Sillamaa.

Oli au seista sinimustvalgesse ehitud paraad platsil, kuuldes tervitussõnu nii president Alar Kariselt kui ka Kaitseliidu ülemalt kindralmajor Ilmar Tammelt. Oli au mööduda kõigist pealtvaatajatest naeratuse ja sirge seljaga - oleme uhkusega vaba Eesti turvatunde loojad. 

Elagu vabadus! Elagu Eesti! 

Kõik fotod leiad Päästeliidu Flickr albumist. Veel uudiseid

Kõik postitused

info@paasteliit.ee
+372 527 4112
Sirge 2, 10618 Tallinn, Eesti


PÄÄSTELIIT

Registri number 80302703
IBAN EE547700771002741382

${i18n('newsletter')}
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.

Otsi

Liitu meie uudiskirjaga

Minu Andmed

Tulumaksu tagastuseks on vaja sisestada annetaja nimi ning isikukood.