${item.title}
${i18n('search')}

Päästeliidu uueks nõukogu esimeheks valiti Indrek Nõlvak

15.veebruar 2022

Päästeliidu värske nõukogu valis eile ühehäälselt esimeheks kogenud tippjuhi Indrek Nõlvaku.

Vabatahtliku pääste juurde sattus ta 10 aastat tagasi kui ta oma elu tagasi maale, Noarootsi viis. Lisaks algavale Päästeliidu juhtimisele, töötab Nõlvak ka AS Tallinn Airport GH juhatuse esimehena.

„Maal, hajaasustuses elades toetume me igapäevaselt oluliselt rohkem kogukonnale. Kogukonnalt tuge saades tekkis soov ka midagi tagasi anda. Nii sidusin ennast Noarootsi Tuletõrjeseltsiga, algul vabatahtliku merepäästjana ning hiljem ka maapäästjana,“ meenutas Nõlvak.

„Inimesed, kellega ma olen seoses vabatahtliku päästjana kokku puutunud on olnud imetlusväärsed ja südantsoojendavad. See õhinapõhisus, millega need mehed ja naised seda teevad on olnud nakkav,“ lisas ta.
„Samas on see kõik ka natukene kurb olnud. Vaadates muu maailma kogemust on selge, et suur osa pääste tagamisest toetub vabatahtlikule tegevusele, kuid materjaltehniline baas on sealjuures tagatud riiklikest vahenditest.“

„Eestis oleme paraku ikka veel olukorras, kus vabatahtlikud päästjad peavad olema leidlikud projektikirjutajad. Lisaks on vajalikud kõrge lukksepa ja mehhaaniku pädevused, et hoida töös masinaparki, mille vanus on jõudnud juba ammu pensioniikka,“ tõdes Nõlvak.

„Minu soov on Päästeliiduga kui vabatahtlike katusorganisatsiooniga panustada koostöösse erinevate organisatsioonidega, et tagada turvalisem elukeskkond kus-iganes Eestimaa nurgas.“

Veel uudiseid

Kõik postitused

info@paasteliit.ee
+372 527 4112
Sirge 2, 10618 Tallinn, Eesti


PÄÄSTELIIT

Registri number 80302703
IBAN EE547700771002741382

${i18n('newsletter')}
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.

Otsi

Liitu meie uudiskirjaga

Minu Andmed

Tulumaksu tagastuseks on vaja sisestada annetaja nimi ning isikukood.