${item.title}
${i18n('search')}

Meelis Välimäe on Eeskuju 2023

11.november 2023 Eeskujuliikumine Valge Õhupall tunnustas nädalavahetusel eeskujulikke ühiskonnaliimeid, kellest üks oli Päästeliidu nõukogu liige Meelis Välimäe. 

11. novembril 2023 toimus Mustamäe Riigigümnaasiumis eeskujuliikumise Valge Õhupall poolt korraldatud sündmus „Märkan eeskuju“. Sündmusel tunnustati 11+1 silmapaistnud kodanikku tiitliga Eeskuju 2023. 

Päästeliidu nõukogu liige, Türi Vabatahtliku Tuletõrje Ühingu juht ja Ukraina abistaja Meelis Välimäe oli üks üheteistkümnest tunnustada saanutest. Meelis on tõestanud ennast vabatahtliku päästja aktiivse arendajana ning valdkonna eestseisjana. Lisaks Eesti siseturvalisuse tagamisele on ta andnud hindamatu panuse Ukraina toetuseks, olles üks esimeste seast, kes tõttas Poola piirilt põgenikke transportima. 

„Eeskujudel on suur roll inimeste väärtusruumi kujundamisel. Igal lendu lastud sõnal või tehtud teol on kellelegi mõju“ sõnas eeskujuliikumise Valge Õhupall eestvedaja Tamo Vahemets. „Eeskujuliikumisega liitunud koostöövõrgustiku liikmeid ühendab vabast tahtest enesele võetud kohustus olla eeskujuks ja eestvedajaks. Soovime lisaks oma igapäevastele tegevustele panustada teadlikult ja järjepidevalt ühise väärtusruumi loomisse ja seeläbi kujundada tervemat ja turvalisemat elukeskkonda“, lisas ta.

Tänusündmusel jagasid mõtteid eeskujude rollist ja koos tegemise olulisusest Eesti Vabariigi terviseminister Riina Sikkut ja Siseministeeriumi kantsler Tarmo Miilits.

Fotod: Ain Saare


Veel uudiseid

Kõik postitused

info@paasteliit.ee
+372 527 4112
Sirge 2, 10618 Tallinn, Eesti


PÄÄSTELIIT

Registri number 80302703
IBAN EE547700771002741382

${i18n('newsletter')}
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.

Otsi

Liitu meie uudiskirjaga

Minu Andmed

Tulumaksu tagastuseks on vaja sisestada annetaja nimi ning isikukood.