${item.title}
${i18n('search')}

Esimene abisaadetis läks Ukraina päästjate poole teele

04.märts 2022

Ukraina päästjatele mõeldud esimene abisaadetis läks teele. Järgmine kogus päästevahendeid ja   -tehnikat on juba koostamisel ja kokku panemisel.

Päästeliidu abipalve peale reageerisid mitmed vabatahtlikud päästekomandod, eestimaalased ja kohalikud asutused. „Abi andjate ja antud abi hulk on olnud hämmastav. Edastame Ukraina päästjate poolt juba ette suure tänu,“ sõnas Päästeliidu juhatuse esimees Piia Kallas.

„Annetajaid on igast valdkonnast ja üle Eesti. Oma varustust loovutasid isegi need vabatahtlikud päästjad, kellel endalgi kitsas käes,“ sõnas ta.

Esimene saadetis sisaldab tuletõrjujate tavavarustust (saapad, riided, kindad, lambid), keemiakaitsevahendeid (ülikonnad ja maskid), droone, termokaameraid, mootorsaage ja ketaslõikureid.  Varustuse kohaleviimise võtsid enda peale Tõdva vabatahtlikud päästjad.

„Kuna päästmistingimused Ukrainas aina halvenevad, on palutud abi ka hea maastikuläbivusega tehnika osas,“ sõnas Kallas. „Uus saadetis pannakse Päästeliidu poolt kokku võimalikult kiiresti.“


Veel uudiseid

Kõik postitused

info@paasteliit.ee
+372 527 4112
Sirge 2, 10618 Tallinn, Eesti


PÄÄSTELIIT

Registri number 80302703
IBAN EE547700771002741382

${i18n('newsletter')}
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.

Otsi

Liitu meie uudiskirjaga

Minu Andmed

Tulumaksu tagastuseks on vaja sisestada annetaja nimi ning isikukood.