${item.title}
${i18n('search')}

Aasta vabatahtlik päästekomando on Saue Vabatahtlik Tuletõrjeühing!

30.mai 2024 Siseminister tunnustas siseturvalisuse vabatahtlike rühmi eelmisel aastal tehtu eest ning tänas inimesi, ettevõtteid, asutusi ja ühinguid, kes Eesti turvalisusse panustavad.
Rõõm on näha, et ka Päästeliidu liige ning mitmed meie koostööpartnerid on saanud tunnustada oma panuse eest siseturvalisusesse:

Aasta vabatahtliku päästekomando aunimetuse sai Päästeliidu liige Saue Vabatahtlik Tuletõrjeühing silmapaistva panuse eest turvalisusesse.

Aasta vabatahtlike tugisamba aunimetuse sai Päästeliidu tehnilise pääste üksuse koolitaja Gert Teder silmapaistva panuse eest vabatahtlike päästjate kaasamisel ja toetamisel.

Aasta vabatahtlike päästjate ja merepäästjate toetamise eest sai toetaja aunimetuse ERGO Insurance, kes toetab juba teist aastat Päästeliiduga liitunud vabatahtlikke päästjaid kindlustusega, tagades turvatunde ka meie maa- ja merepäästjatele.

Aasta vabatahtlike päästjate ja merepäästjate toetaja aunimetuse sai Kuku Raadio saade „Kuku pärastlõuna“ vabatahtlike päästjate ja merepäästjate toetamise ning siseturvalisuse vabatahtliku tegevuse populariseerimise eest.

Palju õnne kõigile laureaatidele ning suur tänu teie panuse eest!

Veel uudiseid

Kõik postitused

info@paasteliit.ee
+372 527 4112
Sirge 2, 10618 Tallinn, Eesti


PÄÄSTELIIT

Registri number 80302703
IBAN EE547700771002741382

${i18n('newsletter')}
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.

Otsi

Liitu meie uudiskirjaga

Minu Andmed

Tulumaksu tagastuseks on vaja sisestada annetaja nimi ning isikukood.