Liikmed

Päästeliidul on 115 liiget

Päästeliit ühendab ja esindab Eestis vabatahtlikult päästealal tegutsevaid ühinguid. Meie hulgas on tuletõrjega, merepäästega, koerapäästega, veepäästega, nööripäästega, inimeste otsingutega, ennetustööga ja paljude teiste päästevaldkondadega tegelevad ühingud.

Auliikmed

1 LIIGE
Nimi AsukohtEsindajaE-postTelefon
Eesti Tuletõrje LiitTallinn, HarjumaaToomas Henktoomashenk@hot.ee5188027

Toetajaliikmed

4 LIIGET
Nimi AsukohtEsindajaE-postTelefon
Eesti Newfoundlandi Koerte Klubi Taebla vald, LäänemaaAgo Vimminfo@newfclub.ee5024025
Maidor OÜTallinn, HarjumaaUrmo Polissinskiurmo@alansi4x4.ee5279373
Saarte Kalurite Ühing Kaarma vald, SaaremaaHillar Lipphillarlipp@hot.ee5183187
4x4 Help OÜKasemetsa, HarjumaaMargo Hannishop@4x4help.eu5019696

Üleriiklikud seltsid

8 LIIGET
Nimi AsukohtEsindajaE-postTelefon
Eesti Korstnapühkijate KodaTallinnLeo Kalmeleokor45@gmail.com 56628012
Kergetööstuse Tuletõrjeklubi TallinnÜlo Pärtelkliko@kliko.ee5654202
Korstnapühkimise - ja Pottsepatööde Ettevõtjate LiitTallinnPepe Sussenpepe@potipoiss.ee5588671
Otsingu- ja Päästetööd TartuSiim Nemvaltssarworks@gmail.com5152628
Priitahtlik Mõttekoda AMFFTallinnTiit Kuuskmäetiit.kuuskmae@gmail.com56456808
Tehnilised Päästetööd PärnuEnn Ebergenn@technicalrescue.ee5131880
Vabatahtlik ReservpäästerühmTallinnEne Sikkinfo@rpr.ee5131516
ESTSARPaideRaido Kimmelinfo@estsar.ee56871271

Põhja-Eesti piirkond

33 LIIGET
Nimi AsukohtEsindajaE-postTelefon
Aegviidu Päästeselts Aegviidu vald, HarjumaaAnts Raavaants.raava@rescue.ee5105973
Blue SiriusKuusalu vald, HarjumaaRauno Masingrauno@bluesirius.ee56677018
Eesti MerepäästeühingTallinn, HarjumaaTanel Hinnotanel@reval.ee5030662
Hüüru RC Klubi Saue vald, HarjumaaMati Leivategijamati.leivategija@gmail.com56479312
Juminda Poolsaare Korrakaitse Kuusalu vald, HarjumaaArtur Talvikartur@talvik.ee5021989
Kaberneeme Klubi Jõelähtme vald, HarjumaaRait Killandirait.killandi@eesti.ee5066697
Kolga Vabatahtlik Tuletõrjeühing Kuusalu vald, HarjumaaJüri Kaljurandkolga@propoint.ee5088122
Kostivere Tuletõrje SeltsJõelähtme vald, HarjumaaKaupo Luurkaupo.luur@mail.ee58423004
Kuusalu Vabatahtlike SeltsKuusalu, HarjumaaMait Kröönströmmait.kroonstrom@rescue.ee5129082
Kõue Päästeselts Kõue vald, HarjumaaTaimar Lossmanntaimar@koue.ee5099994
Lootuse Küla Päästeselts Laitse, HarjumaaViljam Borissenkoviljam@lootusekula.ee56633067
Maardu Päästeselts Maardu, HarjumaaVjatšeslav Bortnikvjatšeslav.bortnik@rescue.ee5580135
Selts Eesti VetelpäästeTallinn, HarjumaaTarmo Kloostertarmo.klooster@evps.ee56604243
Naissaare Päästeselts Viimsi vald, HarjumaaKarl Lindströmkarl@naissaare.ee56563150
Neeme PäästeseltsJõelähtme vald, HarjumaaMartin Mäemetsmartin.maemets@volvo.ee5110663
Nissi Pritsumeeste Ühing Nissi vald, HarjumaaUno Sassiuno.sassi@gmail.com5153967
Ohtu Priitahtlike Pritsimeeste SeltsKeila vald, HarjumaaTanel-Robert Kurvitsohtu-priitahtlikud-pritsimehed @googlegroups.com53017010
Padise Päästeselts Padise vald, HarjumaaPriit Orusalupriit.jogisoo@rescue.ee53009039
Prangli MerepäästeViimsi vald, HarjumaaVambola Kahrovambola.kahro@mail.ee56464029
Prangli Saarte Selts Viimsi vald, HarjumaaVambola Kahrovambola.kahro@mail.ee56464029
Pärispea Vabatahtlike PäästeseltsKuusalu vald, HarjumaaAtgo Augsar@parispea.ee5222983
Raasiku Tuletõrjeühing Raasiku vald, HarjumaaJaak Laanistojaak@koolitamine.ee5028621
Rae Tuletõrje- ja Päästeselts Rae vald, HarjumaaPeeter Böcklerpeeter.bockler@rae.ee5027373
Rannamõisa LaevaseltsHarku vald, HarjumaaKaido Taberlandkaidotaberland@gmail.com5114864
Saku Priitahtlikud Pritsimehed Saku, HarjumaaLauri Matzensakupp@sakupp.ee 5165112
Vääna Vabatahtlik Tuletõrje Ühing Vääna, Harku valdMargus Vetsamargus.vetsa@ecomarketer.com5066100
Salmistu PaadimeesSalmistu, Kuusalu valdMadis Prakspraksmadis@gmail.com5064889
ALANSI Vabatahtlik PäästeseltsAlansi, Kõue valdUrmo Pollisinskiurmo@alansi4x4.ee5279373
Tilgu Merepääste SeltsHarku vald, HarjumaaArgo Järvainfo@tilgusar.ee53267533
Tõdva Vabatahtlik Pääste MTÜTõdva, Saku valdPeeter Mahonpeeter.mahon@gmail.com53320580
Vabatahtlik MerepäästeühingViimsi vald, HarjumaaRaul Rinkraul@tallinnsar.ee56224146
Watergratt Pirita OÜTallinn, HarjumaaJüri Unnukjyri@jakari.ee5037644

Lõuna-Eesti piirkond

25 LIIGET
NimiAsukohtEsindajaE-postTelefon
Amanda Mäe-Suhka, VõrumaaVäle Pruttsuhkatalu@gmail.com51938000
Elva Vabatahtlik Tuletõrjeühing Elva, TartumaaAnts Prüüsants.pryys@recue.ee53492270
Karksi-Nuia Tulekaitse SeltsKarksi-Nuia, ViljandimaaHeino Keskülakarksinuiatulekaitseselts@hot.ee5283920
Kasepää Turvaline ElukeskkondKasepää, JõgevamaaJelena Tatarlõturvaelu@gmail.com53909082
Karula Vabatahtlik TuletõrjeseltsKarula, ValgamaaVeiko Pormeisterveiko.pormeister@gmail.com5287277
Kavilda Vabatahtlike Pritsimeeste SeltsElva vald, TartumaaJüri Arumetsarumetsj@hot.ee53302955
Kolga-Jaani Tuletõrje SeltsKolga-Jaani, ViljandimaaKalevi Kaurkalevi.kaur@gmail.com53080231
Kuremaa Vabatahtlik JärvepäästeKuremaa, JõgevamaaJanar Hannolainenjanarhan@gmail.com5170314
Kõpu Tuletõrjeselts Kõpu vald, ViljandimaaTõnu Vreimanntts@kopu.ee5098534
Luutsniku Pääste-Ennetus KeskusHaanja vald, VõrumaaAimar Sisasksisask@gmail.com53292299
Lõuna-Eesti Vabatahtlik ReservpäästerühmTartu linn, TartumaaMarika Loodusmaarika.loodus@spavarska.ee5073043
Meremäe Vabatahtlikud PäästjadMeremäe, VõrumaaRein Koosermtumvp@gmail.com56452682
Misso vabatahtlikudMisso, VõrumaaTiit Ojaotsvabatahtlik2009@hot.ee5283557
Mõisaküla LinnavalitsusMõisaküla linn, ViljandimaaErvin Tambergervin.tamberg@moisakyla.ee58052900
Nõo Priitahtlik PäästeseltsNõo, TartumaaKadi Sarapuunoopaaste@mail.ee56291046
Pala Tuletõrje Selts Pala vald, JõgevamaaOlev Perametsmaretmer@hot.ee5289597
Palamuse PritsumehedPalamuse, JõgevamaaMargus Kaasikmargus.kaasik@rescue.ee5281323
Puurmani Priitahtlik Päästeselts Puurmani, JõgevamaaMargus Möldrimargus.moldri@gmail.com 5134960
Põlgaste Priitahtlike Pritsimeeste SeltsPõlgaste, PõlvamaaMati Asiminuinfo@gmail.com55521722
Põlva Vetelpäästeühing Räpina, PõlvamaaHeino Saaristheino.saarist@mail.ee5296002
Rõngu Vabatahtlik PäästeseltsRõngu alevikKalle Rajakalle@krpriit.ee5119003
Rõuge Priitahtlikud Pritsimehed Rõuge, VõrumaaOlev Mõttusraugehaldus@rauge.ee5053143
Sangaste Vabatahtlik TuletõrjeühingSangaste, ValgamaaRein Arengrein.areng@gmail.com5160163
Tartu Priitahtlike Pritsimeeste SeltsTartu linn, TartumaaElmar Murselmar@pritsumees.ee5112112
Voore Tuletõrje SeltsVoore, JõgevamaaKaljo Lalinkaljolalin@hot.ee5175026

Ida-Eesti piirkond

23 LIIGET
Nimi AsukohtEsindajaE-postTelefon
Aasukalda Priitahtlik PäästekomandoViru-Nigula, Lääne-VirumaaVoldemar Zaidullinaasukaldapaaste@gmail.com56214672
Aaspere Vabatahtlik TuletõrjeühingAaspere, Lääne-Viruma
Avinurme Pritsimeeste SeltsAvinurme, Ida-VirumaaAnts Rummelants.rummel@mail.ee5032912
FIREPRO OÜNarva, Ida-VirumaaIvan Egorovivan.egorov@rescue.ee55999257
Iisaku Vabatahtlik Tuletõrje Iisaku vald, Ida-VirumaaAllan Bogdanoviisakuvty@hot.ee53934031
Iisaku Priitahtlik PäästeIisaku alevik, Ida-VirumaaMarek Tislermarektisler@gmail.com5160323
ILPL EST Rakvere, Lääne-VirumaaLeino Virolainenleino.virolainen@gmail.com5050366
Jaama Vabatahtlik PäästekomandoJaama, Illuka valdOleg Kuznetsovoleg@illuka.ee53409362
Kadrina valdKadrina, Lääne-VirumaaArne Kastemäearne.kastemae@mail.ee5061527
Lahemaa Merepääste seltsEisma, Lääne-VirumaaArvi Annimäelahemaavmp@gmail.com53024420
Lehtse Vabatahtlik PäästeLehtse, Lääne-VirumaaJussi Levinlehtse.vabatahtlikud@mail.ee53345841
Lohusuu Vabatahtlik PäästeüksusLohusuu, Ida-VirumaaToivo Kivitoivo.kivi@gmail.com5033712
MTÜ Mahu Vabatahtlik MerepäästeMahu, Ida-VirumaaArvi Abelarvi.abel@gmail.com56139170
Narva-Jõesuu Vabatahtlik MerepäästeNarva-Jõesuu, Ida-VirumaaJevgeni Dernovoijevgeni.dernovoi@gmail.com55505959
Pajusti Tuletõrje SeltsPajusti, Lääne-Virumaa
Piilsi Vabatahtlik PäästekomandoKaara, Ida-VirumaaEinar Õispuueinar1108@gmail.com57409666
Purtse Vabatahtlik Merepääste Purtse, Ida-VirumaaHannes Pärtnahannes@purtsesar.ee55534351
Purtse Vabatahtlik Pääste Purtse, Ida-VirumaaMadis Tombakandruskytt@hotmail.com51934476
Simuna Vabatahtliku Tuletõrje Selts Simuna, Lääne-VirumaaMart Pruulsimunavts@gmail.com53717017
Tammispää Vabatahtlik PäästeüksusTammispää, Ida-VirumaaEinar Hinnoeinar.hinno@gmail.com5288375
Vajangu Tuletõrjeühing Tamsalu vald, Lääne-VirumaaToomas Sillamaatoomassillamaa@gmail.com5226987
Virumaa ReservpäästerühmRakvere, Lääne-VirumaaJaak Jannovirumaarpr@gmail.com5134941
Võsu Vabatahtlik TuletõrjeühingVihula vald, Lääne-VirumaaAndrus Aasmäevosuvtu@gmail.com5147275

Lääne-Eesti piirkond

21 LIIGET
NimiAsukohtEsindajaE-postTelefon
Eduka Elukorralduse Edendajate ÜhingKihelkonna vald, SaaremaaMonika Salumonika@inotexgroup.eu5064579
Hanila Tuletõrje Selts Hanila vald, Kõmsi külaValdur Rohikuusiku45@hot.ee5210785
Järva-Jaani Tuletõrje Selts Järva-Jaani, JärvamaaTuve Kärnertuve@jjaani.ee5149485
Karala Vabatahtlik Tuletõrje Selts Lümanda vald, SaaremaaMati Ratasmati.ratas@rescue.ee53488378
Kõrgessaare Tuletõrje Selts Kõrgessaare, HiiumaaJaanus Valkjaanus@korgessaare.hiiumaa.ee5260796
Käru Tuletõrje Selts Käru vald, RaplamaaTimo Tuisktimo.tuisk@gmail.com5263785
Lääne-Eesti Vabatahtlik Reservpäästerühm Haapsalu, LäänemaaJaanus-Janari Kogermanjjk@laane.rpr.ee56625526
Türi Vabatahtlik Tuletõrje Ühing Türi, JärvamaaUrmas Kuppurmas.kupp@tyri.ee5042047
Manõja PäästekomandoTõstamaa vald, PärnumaaMark Soosaarmarksoosaar@hotmail.com50 24 947
Mustjala Vabatahtlik Tuletõrjeselts Mustjala vald, SaaremaaÜlo Põldeltiz@hot.ee5076502
Märjamaa vallavalitsusMärjamaa, RaplamaaMargus Vahermargus.vaher@marjamaa.ee56470332
Noarootsi TuletõrjeseltsNoarootsi, LäänemaaMeelis Lusikmeelislusik@hotmail.com58117472
Nõva TuletõrjeseltsNõva, LäänemaaTõnu Osatonu.osa@gmail.com5025706
Orissaare VallavalitsusKareda, SaaremaaKaido Tiitmakaidotiitma87@gmail.com56619171
Osmusaare FondNoarootsi, LäänemaaRita Koppelrita@osmussaar.ee56655777
Pärnu-Jaagupi Tuletõrjeselts Pärnu-Jaagupi, PärnumaaMikk Mölderpjts.vpk@gmail.com56911062
Pärnumaa MerepäästeVarbla vald, PärnumaaRein Feldinfo@parnumaasar.ee56133444
Sõrandu KülaseltsKoigi vald, JärvamaaJanis Neemsalu janis.neemsalu@mail.ee55691708
Turvaline Sõrve Torgu vald, SaaremaaLuule Aadussooniide@hot.ee5253486
Vana-Vigala Vabatahtlik Tuletõrje Selts Vana-Vigala, RaplamaaJüri Ivanovreemet.kasekamp@gmail.com 53404726
VTS Pihtla Pritsumehed Pihtla vald, SaaremaaAivar Aasmaaivar.aasma@mail.ee5271312